Book now best prce
Check-in date
 
Number of nights
Adults
Children
Infants
Promo code
Join free privilege programm and
Get 15% discount!

Bellevue Park Hotel Riga

Superior hotel
Superior hotel
+371 67069000 info@bellevue.lv
Bellevue Park Hotel Riga

Restaurant Le Sommet

"Le Sommet" Restaurant is a place for elegant dining with a magnificent panoramic view of Riga. 

Located on the 11th floor of the Bellevue Park Hotel, restaurant offers gourmet cuisine that is served with style in a pleasant atmosphere. The restaurant’s tasteful modern design, coupled with dim lights and soft music during the evening hours, provides a comfortable and relaxing environment.

Also, in the Le Sommet restaurant, with a magnificent panoramic roof terrace on the 11th floor of the hotel, this terrace is one of the highest-placed terraces in Riga. Impress your business partners or treat your loved one to an unforgettable dinner at the "Le Sommet" Restaurant. 

Le Sommet website

Opening hours:

Daily 17:00-23:00

Uzņēmums „Bellevue Park Hotel Riga” apņēmies līdz 2025. gadam pilnībā atteikties no sprostos turētu vistu dētajām olām un to produktu izmantošanas pirmā stāva „Park” restorānā un 11. stāva restorānā „Le Sommet”.

“Šis lēmums ir detalizēti pārdomāts, pieņemot šādu lēmumu, mēs domājam arī par mūsu nākamo paaudzi. Cilvēki mūsdienās ar vien vairāk seko līdz savam ikdienas uzturam, iestājas par dzīvnieku labturību un dod priekšroku kvalitatīvai un veselīgai pārtikai un ja mūsu uzņēmumam ir iespēja šādas kvalitātes atbalstīt, mēs ar prieku to arī darīsim,” komentē Ieva Ozola.

Viesnīcas direktore aicina arī citiem uzņēmumiem atbalstīt šo sociāli atbildīgo mērķi un iestāties par dzīvnieku labturību. “Ir svarīgi, lai pēc iespējas vairāk uzņēmumi atbalstītu šo projektu, jo tādējādi būtu iespēja ātrākā laika posmā veikt pāreju uz labākos turēšanas apstākļos audzētu vistu olu izmantošanu, jo šis solis lielā mērā arī atkarīgs no Latvijas olu ražotāju piedāvājuma,“ piebilst Ieva Ozola.

Uzņēmuma lēmums tiks realizēts pakāpeniski, bet ne vēlāk kā līdz 2025. gadam. Par šo lēmumu uzņēmums informēs sabiedrību savos sociālās saziņas kanālos un viesnīcas „Bellevue Park Hotel Riga” un restorāna „Le Sommet” mājas lapā.