COVID-19 SITUĀCIJĀ: LŪDZU IEPAZĪSTIETIES AR MŪSU DROŠĪBAS / TĪRĪŠANAS STANDARTIEM
+371 67069000
|
info@bellevue.lv

Bellevue Park Hotel Riga

Superior hotel
Superior hotel
Reģistrēšanās laiks viesnīcā
Nakšu skaits
Pieaugušie
Bērni
Zīdaiņi
Promo code
Pievienojies BEZMAKSAS PRIVILĒĢIJU programmai
un saņem VAIRĀK!
PRIVILĒĢIJU programms noteikumi un nosacījumi

Kāzu, svinību un banketu organizēšana

Ļaujiet „Bellevue Park Hotel Riga” profesionālajai, draudzīgajai un atsaucīgajai komandai parūpēties par Jūsu banketa nevainojamu norisi kādā no mūsu piedāvātajām plašajām, gaišajām un svinīgajām banketu telpām! Piedāvājam izsmalcinātus ēdienus, lielisku apkalpošanu, konsultācijas zāles noformēšanā, bezmaksas autostāvvietu, jaunlaulāto numuriņu, kā arī īpašas cenas viesu nakšņošanai.


Par ko vērts padomāt: Ja svinēsiet savu kāzu dienu, tad neliedziet sev pilnīgi neko! Tas attiecas arī uz svinību vietas noformēšanu. Jaunajam pārim tiek dota iespēja pēc pašu ieskatiem noformēt zāli.


Tehniskais nodrošinājums: Par apskaņošanas tehniku parasti rūpējas paši mūziķi, taču viesnīcas inventārā ir pieejami arī ekrāni un projektori, kurus bieži vien izmanto dažādu foto un video rādīšanai.


Ēdināšana: Organizējot banketu viesnīcā jums atkrīt satraukumi par ēdināšanu, mēs pilnībā par to parūpēsimies. Bellevue Park Hotel Riga ir iespējams izvēlēties sev atbilstošu elegantu un izsmalcinātu ēdienkarti ņemot vērā arī veģetāriešu un vegānu vēlmes. 


Svarīgi zināt! Latvijā ir oficiāli atļauts reģistrēt laulību ārpus Dzimtsarakstu nodaļas telpām. Laulību ceremonija var notikt viesnīcā, parkā, vai kādā citā vietā. Interese par to ir diezgan liela, un modernu kāzu kārotāji šo iespēju izmanto arī Bellevue Park Hotel Riga, tā kā jebkuru no viesnīcas trim banketu zālēm var pielāgot arī laulību ceremonijas vajadzībām.