Rezervēt labākā cena
Reģistrēšanās laiks viesnīcā
 
Nakšu skaits
Pieaugušie
Bērni
Zīdaiņi
Promo code
Pievienojies bezmaksas privilēģiju programmai un
Iegūsti 10% atlaidi

Bellevue Park Hotel Riga

Superior hotel
Superior hotel
+371 67069000 info@bellevue.lv
Bellevue Park Hotel Riga Bellevue Park Hotel Riga Bellevue Park Hotel Riga Bellevue Park Hotel Riga Bellevue Park Hotel Riga Bellevue Park Hotel Riga Bellevue Park Hotel Riga Bellevue Park Hotel Riga

Mirabai Ceiba 2019

16.10.2019-16.10.2019
Mirabai Ceiba 2019


Maiga un vienlaicīgi visu uzmanību piesaistoša ir Mirabai Ceiba mūzika. Delikātas arfas un ģitāras skaņas kopā ar mīlestībā sasaistītām balsīm rada bagātīgas, pārpasaulīgas skaņu harmonijas. Mūziķu duets iemieso dziļu ticību mūzikas universālai valodai, kas apvieno visas pasaules tautas, kultūras un tradīcijas, viņu koncerti ir svinības mieram, dzīves priekam un mīlestībai.

Mirabai Ceiba duets ir ģitārists, dziedātājs Markus Sieber un dziedātāja, arfiste Angelika Baumbach. Viņi nāk no dažādām pasaules daļām: Markus no Austrumvācijas, Angelika ir dzimusi Tusonā, Arizonā un uzaugusi mazā ciemā netālu no Meksikas, viņa ir meksikānietes un vācieša meita.

Angelika un Markus kopā ir iedibinājuši jaunu garīgās mūzikas stilu, kas ir apvienojis Gurmukti mantru no Kundalīni jogas tradīcijas un oriģinālas angļu un spāņu dziesmas, kā arī ir ietekmējies no Amerikas indiāņu mūzikas un skandina Rumi, Thich Nhat Hanh, Guru Nanak un Yogi Bhajan viedos vārdus. Mirabai Ceiba veido izsmalcinātu visu šo tradīciju un avotu apvienību, izpaužot savus skaņdarbus meistarīgi veidotos ierakstos. Un tā šī mūzika kļūst sajūtama kā vienreizēja un bagātīga dāvana no Visuma. Koncertos Mirabai Ceiba iedvesmo klātesošos dziedāt kopā un izjust vienotības un beznosacījuma mīlestības garu.

“Viņu mūzika nāk no tīras mīlestības un ticības telpas. Tā ir nomierinoša, mierpilna un ļoti meditatīva” - Deva Premal

“Mirabai Ceiba ar savu mūziku pilnībā un bez pārdomām atdod sevi Augstākam garam. Viņi paņem mūs līdz šajā kaislīgajā dalīšanās ceļā, šajā dievišķajā realitātē, kur mēs visi tiecamies nokļūt.” - Snatam Kaur