Reģistrēšanās laiks viesnīcā
Nakšu skaits
Pieaugušie
Bērni
Zīdaiņi
Promo code
Pievienojies un
Iegūstiet labāko!

Bellevue Park Hotel Riga

Superior hotel
Superior hotel
+371 67069000 info@bellevue.lv

Park restorāns

Park restorāns atrodas viesnīcas pirmajā stāvā,kur viesnīcas viesi agrajās rīta stundās stundās var gardas brokastis. Brokastu bufete ir bagātīga un pārdomāta,lai apmierinātu dažādu viesu gaumes. Bellevue Park Hotel Riga brokastu klāstā atradīsiet gan aukstos ēdienus , brokastu pārslas, konditorejas izstrādājumus, gan arī siltos sātīgos ēdienus un ,protams, gardu kafiju, tēju.

Pēc brokastīm, pusdienas laikā restorāns piedāvā pusdienas un vakariņas pēc AL A CARTE ēdienkartes. Restorāns piedāvā dažādus ēdienus – sākot ar vieglām uzkodām līdz pat sātīgajiem otrajiem ēdieniem. Lai apmierinātu arī mazākos viesnīcas apmeklētājus restorāns piedāvā bērnu ēdienkarti.

Kā arī Park restorānam ir brīnišķīga āra terase,kur siltajos vasaras rītos brokastot un izbaudīt pirmo rīta kafiju, vai pēc brokastu laika baudīt pusdienas vai vakariņas svaigā gaisā!

Atcerieties, ka bezmaksas Wi-Fi ir pieejams visās viesnīcas sabiedriskajās zonās, ļaujot Jums izbaudīt dzērienus patīkamā atmosfērā, kamēr Jūs lietojat internetu.

Darba laiks:

Brokastis - 7:00 -10:00Park Restorāns - 15:00 - 23:00


Uzņēmums „Bellevue Park Hotel Riga” apņēmies līdz 2025. gadam pilnībā atteikties no sprostos turētu vistu dētajām olām un to produktu izmantošanas pirmā stāva „Park” restorānā un 11. stāva restorānā „Le Sommet”.

“Šis lēmums ir detalizēti pārdomāts, pieņemot šādu lēmumu, mēs domājam arī par mūsu nākamo paaudzi. Cilvēki mūsdienās ar vien vairāk seko līdz savam ikdienas uzturam, iestājas par dzīvnieku labturību un dod priekšroku kvalitatīvai un veselīgai pārtikai un ja mūsu uzņēmumam ir iespēja šādas kvalitātes atbalstīt, mēs ar prieku to arī darīsim,” komentē Ieva Ozola.

Viesnīcas direktore aicina arī citiem uzņēmumiem atbalstīt šo sociāli atbildīgo mērķi un iestāties par dzīvnieku labturību. “Ir svarīgi, lai pēc iespējas vairāk uzņēmumi atbalstītu šo projektu, jo tādējādi būtu iespēja ātrākā laika posmā veikt pāreju uz labākos turēšanas apstākļos audzētu vistu olu izmantošanu, jo šis solis lielā mērā arī atkarīgs no Latvijas olu ražotāju piedāvājuma,“ piebilst Ieva Ozola.

Uzņēmuma lēmums tiks realizēts pakāpeniski, bet ne vēlāk kā līdz 2025. gadam. Par šo lēmumu uzņēmums informēs sabiedrību savos sociālās saziņas kanālos un viesnīcas „Bellevue Park Hotel Riga” un restorāna „Le Sommet” mājas lapā.