Rezervēt labākā cena
Reģistrēšanās laiks viesnīcā
 
Nakšu skaits
Pieaugušie
Bērni
Zīdaiņi
Promo code
Pievienojies bezmaksas privilēģiju programmai un
Iegūsti 10% atlaidi

Bellevue Park Hotel Riga

Superior hotel
Superior hotel
+371 67069000 info@bellevue.lv
Bellevue Park Hotel Riga

Park restorāns

Park restorāns atrodas viesnīcas pirmajā stāvā,kur viesnīcas viesi agrajās rīta stundās stundās var gardas brokastis. Brokastu bufete ir bagātīga un pārdomāta,lai apmierinātu dažādu viesu gaumes. Bellevue Park Hotel Riga brokastu klāstā atradīsiet gan aukstos ēdienus , brokastu pārslas, konditorejas izstrādājumus, gan arī siltos sātīgos ēdienus un ,protams, gardu kafiju, tēju.

Pēc brokastīm, pusdienas laikā restorāns piedāvā pusdienas un vakariņas pēc AL A CARTE ēdienkartes. Restorāns piedāvā dažādus ēdienus – sākot ar vieglām uzkodām līdz pat sātīgajiem otrajiem ēdieniem. Lai apmierinātu arī mazākos viesnīcas apmeklētājus restorāns piedāvā bērnu ēdienkarti.

Kā arī Park restorānam ir brīnišķīga āra terase,kur siltajos vasaras rītos brokastot un izbaudīt pirmo rīta kafiju, vai pēc brokastu laika baudīt pusdienas vai vakariņas svaigā gaisā!

Atcerieties, ka bezmaksas Wi-Fi ir pieejams visās viesnīcas sabiedriskajās zonās, ļaujot Jums izbaudīt dzērienus patīkamā atmosfērā, kamēr Jūs lietojat internetu.

Mūsu īpašais piedāvājums! Mūsu īpašais piedāvājums!
Darba laiks:

Brokastis - 6:30-10:30Park Restorāns - 12:00-22:30


Mūsu īpašais piedāvājums! Mūsu īpašais piedāvājums!