COVID-19 SITUĀCIJĀ: LŪDZU IEPAZĪSTIETIES AR MŪSU DROŠĪBAS / TĪRĪŠANAS STANDARTIEM

Bellevue Park Hotel Riga

Superior hotel
Superior hotel
Reģistrēšanās laiks viesnīcā
Nakšu skaits
Pieaugušie
Bērni
Zīdaiņi
Promo code
Pievienojies BEZMAKSAS privilēģiju programmai
un saņem VAIRĀK!

Viesnīcas pakalpojumi

Bezmaksas Internets

Visos viesnīcas numuros, kā arī publiskajās telpās ir nodrošināta pieeja bezvadu internetam.

Auto stāvvieta

Bellevue Park Hotel Riga ir viena no retajām viesnīcam, kas piedāvā plašu bezmaksas auto stāvvietu viesnīcas viesiem un apmeklātājiem.

Transfērs

Bellevue Park Hotel Riga piedāvā transfēra pakalpojumus Lidosta – Viesnīca un Viesnīca – Lidosta. Transfēra izmaksas: 25,00 EUR / transfērs (auto) 35,00 EUR / transfērs (mikroautobuss), apmaksa viesnīcā.

Mājdzīvniekiem draudzīga viesnīca Rīgā

Mājdzīvnieki ir atļauti (ierobežojumi var tikt piemēroti). Saimnieks uzņemas pilnu atbildību par dzīvnieku. Maksa: 25 EUR par diennakti

Sadarbība ar

Taksometra pakalpojumus nodrošina "Baltic Taxi"

Agrā iebraukšana/Vēlā izbraukšana

Ja vēlaties iebraukt ātrāk vai izrakstīties vēlāk, lūdzu, kontaktējieties ar Recepciju vai Rezervāciju nodaļu: reservations@bellevue.lv

E-talons

Piedāvājam iegādāties e-talonus viesnīcas viesu uzņemšanas reģistrācijā. E talons ir vienota elektroniskā biļete, kas ļauj izmantot modernāko un ērtāko samaksas veidu par sabiedriskā transporta pakalpojumiem Rīgā.

Maksājumu kartes

Mēs pieņemam Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard maksājumu kartes.

Konsjēržs un informācijas stends

Mūsu galvenais uzdevums ir apmierināt pat visprasīgāko viesu vēlmes. Draudzīgā un kompetentā konsjēržu komanda darīs visu iespējamo, lai pārliecinātos, ka esat pilnībā apmierināts. Konsjērži sniedz dažādus pakalpojumus – tie var rezervēt Jums biļeti uz kino, teātri vai muzeju, pasūtīt ziedu pušķi un palīdzēt Jums saplānot brīvo laiku. Dariet mums zināmu, kā varam palīdzēt!

Skaistumkopšanas salons LOOK

Skaistumkopšanas salonā LOOK varat apmeklēt frizieri, manikīra un pedikīra meistaru, kā arī kosmetalogu.

SPA un fitness

Viesnīcas Masāžas studijā Sanum SPA, Jūsu izvēlei tiek piedāvāta klasiskā masāža, aromterapija, masāža stresa mazināšanai, sauna, tvaika pirts un fitnesa telpa.

Rampa viesiem ratiņkrēslos

Publiskās telpas un vairāki numuri viesnīcā ir pielāgoti viesiem ratiņkrēslos. Paziņojiet mums, ja nepieciešama palīdzība, un mēs to sniegsim.

Suvenīru veikals

Jūsu ērtībām viesnīcas suvenīru veikals piedāvā iegādāties ikdienā nepieciešamās lietas, ko, iespējams, esat aizmirsis mājās, kā arī Latvijas suvenīrus un unikālas dāvanas visai ģimenei.

Lina izstrādājumu veikaliņš

Bellevue Park Hotel Riga linu izstrādājumu veikaliņš piedāvā plašu piemiņas lietu klāstu. Veikaliņš ir atvērts no 8:00-14:00 un no 16:00-22:00 katru dienu.

Auto noma! www.auto5.lv

2 dienu Toyota Corolla (manuālā vai automātiskā) noma. Nepieciešama kredītkarte. Drošības depozīts. Auto nomas apliecība tiks nosūtīta jums 24 stundu laikā. Papildus pieprasījumam, lūdzu, sazinieties +371 27677400 Piedāvājumā arī citas automašīnas!

Apkalpošana numurā

Viesiem, kas ierodas vēlu, vēlas ieturēt darba pusdienas vai pusdienot savā numurā piedāvājam ēdienkarti ar gardiem ēdieniem.