Бронировать лучшая цена
Дата регистрации
 
Кол-во ночей
Взрослые
Дети
Младенцы
Promo code
Присоединяйтесь к бесплатной программе привилегий и
Получите скидку 15%

Bellevue Park Hotel Riga

Superior hotel
Superior hotel
+371 67069000 info@bellevue.lv
Bellevue Park Hotel Riga

Ресторан Le Sommet

Ресторан "Le Sommet" – это место для изысканного ужина с возможностью насладиться великолепным панорамным видом на Ригу.

Ресторан расположен на 11 этаже гостиницы Bellevue Park Hotel и предлагает изумительную кухню в стильной и приятной обстановке.Элегантный современный дизайн ресторана, по вечерам дополненный приглушенным светом и фоновой музыкой, создает комфортную и расслабляющую атмосферу.

В ресторане Le Sommet также есть красивая терраса на крыше, из которой открывается прекрасный вид на город. Произведите впечатление на своих деловых партнеров или побалуйте своих любимых, пригласив их на незабываемый ужин в ресторан "Le Sommet"

 

Сайт ресторана Le Sommet 

Часы работы:

Ежедневно с 17:00 до 23:00

Uzņēmums „Bellevue Park Hotel Riga” apņēmies līdz 2025. gadam pilnībā atteikties no sprostos turētu vistu dētajām olām un to produktu izmantošanas pirmā stāva „Park” restorānā un 11. stāva restorānā „Le Sommet”.

“Šis lēmums ir detalizēti pārdomāts, pieņemot šādu lēmumu, mēs domājam arī par mūsu nākamo paaudzi. Cilvēki mūsdienās ar vien vairāk seko līdz savam ikdienas uzturam, iestājas par dzīvnieku labturību un dod priekšroku kvalitatīvai un veselīgai pārtikai un ja mūsu uzņēmumam ir iespēja šādas kvalitātes atbalstīt, mēs ar prieku to arī darīsim,” komentē Ieva Ozola.

Viesnīcas direktore aicina arī citiem uzņēmumiem atbalstīt šo sociāli atbildīgo mērķi un iestāties par dzīvnieku labturību. “Ir svarīgi, lai pēc iespējas vairāk uzņēmumi atbalstītu šo projektu, jo tādējādi būtu iespēja ātrākā laika posmā veikt pāreju uz labākos turēšanas apstākļos audzētu vistu olu izmantošanu, jo šis solis lielā mērā arī atkarīgs no Latvijas olu ražotāju piedāvājuma,“ piebilst Ieva Ozola.

Uzņēmuma lēmums tiks realizēts pakāpeniski, bet ne vēlāk kā līdz 2025. gadam. Par šo lēmumu uzņēmums informēs sabiedrību savos sociālās saziņas kanālos un viesnīcas „Bellevue Park Hotel Riga” un restorāna „Le Sommet” mājas lapā.